Vaše dovolená s Demo Alice

Vybírejte si z té nejširší nabídky dovolené. Máme zájezdy pro jakékoliv vaše cestovatelské touhy a naplníme představy o dovolené u moře, na horách či kdekoliv jinde. Navíc s možností ušetřit díky slevám a výhodným Last Minute

Naše tipy

Česká republika je ve světě známá také díky svému lázeňství, které zde má bohatou historii. V cizině asi nejznámější jsou západočeské lázně Karlovy Vary, Mariánské lázně a Františkovy lázně. Na Moravě pak k těm nejoblíbenějším patří lázně Luhačovice.
Máte-li rádi skutečně divokou přírodu a nevadí vám občasné bloudění, pak zavítejte do nedalekých Broumovských stěn,
Přes hory, podél řek, malebnými údolími a úrodnými nížinami až na pobřeží moře, či oceánu...
Velkolepá sídla nejvýznamnějších panovníků Evropy, kde se psala historie. Podívejte se do míst, která byla svědkem řady historických jednání i osobních radostí a tragédií.

Obsluha webu je velmi jednoduchá.
A budete-li potřebovat poradit, rádi Vám pomůžeme.

Základem je redakční systém, ve kterém snadno zeditujete vše, co na webu vidíte. V modulu ubytování pak snadno obsloužíte nabídku hotelů a ubytovacích kapacit, ze kterých můžete snadno připravit i hotové pobytové balíčky. V dalších částech administrace najdete kalendář akcí a událostí, také databázi turistických cílů v regionu.

Kromě toho najdete v administraci řadu velmi praktických nástrojů pro optimalizaci webových stránek a následnou propagaci a marketing.

.

Titulek tabulky
záhlaví tabulky záhlaví tabulky záhlaví tabulky
kuk obyč. buňka obyč. buňka obyč. buňka
obyč. buňka obyč. buňka obyč. buňka
obyč. buňka obyč. buňka obyč. buňka
obyč. buňka obyč. buňka obyč. buňka


Chtěli byste na webové stránky umístit katalog zájezdů z naší databáze


nebo přidat svoji vlastní nabídku?
.

Na webové stránky si můžete vybrat zájezdy více než stovky cestovních kanceláří. Data pravidelně aktualizujeme, last minute a vyprodanost termínů dokonce každou hodinu, což bývá mnohdy i častěji, než samotné aktualizace ze strany touroperátorů. Katalog zájezdů může například elegantně doplnit nabídku Vašich turistických programů nebo ubytovacích kapacit ve Vašem regionu.

.